Oferta

Witam Cię serdecznie na stronie Artystycznej Szkoły Rozwoju ASR i bardzo się cieszę , że nas odwiedziłeś Nazywam się Agnieszka Serniak i jestem założycielką Artystycznej Szkoły Rozwoju ASR. Skoro jesteś na naszej stronie to z pewnością szukasz nowych wyzwań dla siebie lub swojego dziecka, a może chcesz bliskiej Tobie osobie sprawić niepowtarzalny prezent w formie Karty Podarunkowej? Zapraszam Cię zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Ja uważam , że najlepszym źródłem informacji jest człowiek, dlatego zachęcam Cię do kontaktu telefonicznego ze mną, a ja odpowiem na wszystkie Twoje pytania 😊

O Szkole ASR Artystyczna Szkoła Rozwoju to autorski program zajęć dla każdego kto ma otwarty umysł, chęć rozwoju, poszerzania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności. ASR jest dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Otwieramy umysły do twórczego myślenia i cieszymy się gdy nasi uczniowie pną się na wyżyny swoich możliwości. Nasza szkoła jest profesjonalnym spotkaniem z teatrem, muzyką , tańcem i innymi formami rozwoju ciała i duszy. Artystyczna Szkoła Rozwoju ASR to wyjątkowe miejsce, gdzie marzenia stają się realne, a wizja przyszłości pełna miłości i radości z życia. To miejsce pobudza świat emocji, a przede wszystkim uczy młode umysły samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji , a dorosłym pozwala odnaleźć zakurzone, zapomniane marzenia.

Kadra Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów. Praca jest dla nich pasją i spełnieniem ich marzeń z dzieciństwa, dlatego wkładają w nią całe serce i przekazują swoją wiedzę na najwyższym poziomie. Program Zajęcia w naszej szkole to świetny sposób na kreatywne spędzenie czasu, to radość ze wspólnej zabawy, bo zależy nam na tym, aby uczestnicy czuli się u nas dobrze i z niecierpliwością czekali na kolejne spotkanie. Spotykamy się w Artystycznej Szkole Rozwoju od poniedziałku do soboty, prawie przez cały rok.

Jeśli zdecydowałeś się na przygodę w naszej szkole to świetnie! Zadzwoń do nas lub napisz maila, koniecznie podając nr telefonu, abyśmy mogli oddzwonić. Porozmawiamy tylko chwilkę i umówimy się na spotkanie, aby się lepiej poznać i dopełnić formalności. To bardzo ekscytujące, że będziesz z nami!

Oferta Kierujemy nasz program do osób, które pragną rozwijać swój talent aktorski , taneczny bądź wokalny, a także dzięki zajęciom z rozwoju osobistego i przedsiębiorczości chcą świadomie wzmocnić swoją inteligencje emocjonalną i finansową. W zależności od wybranych zajęć przewidujemy wyjazdy warsztatowe, zajęcia plenerowe, udział w przeglądach i pokazach artystycznych. Dodatkowo przewidziane są spotkania z gośćmi specjalnymi z artystycznego i biznesowego świata, jako wzbogacenie i poszerzenie horyzontów naszych cudnych dzieciaków , młodziaków i starszaków.

W programie: – blok sobotni/ 6h – dla dzieci i młodzieży od 9 do 18 roku życia – balet – taniec współczesny, jazz, street dance, hip hop – zajęcia aktorskie – zajęcia dla maluszków „Zabawa w teatr” – grupowe warsztaty rozwoju osobistego – tematyczne warsztaty dla kobiet – Karty Podarunkowe – na zajęcia indywidualne