Nasza Kadra

Agnieszka SerniakAktorka

Scena dla Pani Agnieszki to tajemnicza kraina, gdzie wszystko jest możliwe, gdyż wyobraźnia nie ma granic. Kocha Teatr i świat Filmu. Uważa, że w każdym człowieku są nieograniczone pokłady dobra i możliwości. Jest aktorką i lektorem, podkłada głos do wielu produkcji telewizyjnych, radiowych i komercyjnych, współpracuje z Telewizją BBC , Disney Channel i wieloma innymi. Jej głos możecie usłyszeć zarówno w Polskiej Telewizji jak i na odległych zakątkach Chin czy Kanady.

Agnieszka OpalińskaRozwój osobisty

Życie to fascynująca przygoda, dlatego Pani Agnieszka czerpie z niego wszystko co zdoła unieść. Ma ogromny bagaż doświadczeń i rewelacyjnie potrafi wykorzystywać je w swoich działaniach. Uwielbia prace z dziećmi i młodzieżą , uważa, że rozmowa i szczery uśmiech to lekarstwo na wszystko. Wykładowca na Uniwersytecie , działaczka społeczna, niesamowita pozytywna energia, która potrafi przenosić góry, a nasze dzieciaki przeniesie w świat biznesu i marzeń, o które jak mówi trzeba walczyć z całych sił.

Olga Timofeeva – Balet i Gimnastyka Artystyczna

Gimnastyka artystyczna, cyrk, balet, taniec dla pani Olgi, to jest styl, piękno, podziw i praca nad sobą. Bardzo lubi tańczyć i entuzjazm swojej pracy. Chce uczyć innych ludzi tańczyć pięknie i łatwo, rozwijać swoją aktywność , plastyczność, muzyczne ucho, artyzm i pewność w wyrażaniu siebie w tańcu. Pochodzi z Rosji, gdzie taniec, sport , gimnastyka, balet jest na najwyższym poziomie dla tego jest wymagająca, zorganizowana , ale też tolerancyjna i komunikatywna. Swoją karierę rozwijała na wielu międzynarodowych scenach teatralnych i cyrkowych min. Japonii, Korei Południowej, Tajwanie. Balet i Gimnastyka Artystyczna z Panią Olgą to podróż w krainę baśni w fascynujący świat z dziecięcych marzeń.

Emilia Kusznir – Taniec i choreografia

Tańczy od 3 roku życia a gdy miała już 16 lat prowadziła pierwsze formację. Edukacja sportowa zaczęła się od szkoły podstawowej gdzie uczęszczała do klasy o profilu lekkoatletycznym w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Tam zdobyła pierwsze tytuły oraz medale w biegu przez płotki na 100m i sprincie na tym samym dystansie z kwalifikacją do Mistrzostw Polski w sztafecie. Taniec wygrał jednak ze sportem…

Monika Kurzyńska – Instruktor teatralny

Instruktorka teatralna i emisji głosu, pedagog, animator, arteterapeuta (Uniwersytet Zielonogórski – dyplom z pedagogiki, specjalizacja: teatr, 2002r). Ukończyła też prywatną szkołę teatralną ART-Play Doroty Pomykały w Katowicach w 2010r.
Z działalnością teatralną związana od 2001roku jako aktor, animator i reżyser. Specjalizuje się w arteterapii, a w szczególności terapii poprzez teatr – aktywizacja, relaksacja, stymulacja rozwoju na poziomie sensorycznym, emocjonalnym, wyobrażeniowym, kinestetycznym i manualnym.

Nirina Joanna Śpiewak – Muzyka i wokal

Z muzyką związana jest od urodzenia i jak mówi pozostanie tak na zawsze. W domu rodzinnym na Mazurach dużo się śpiewało i muzykowało. Razem z jedną z sióstr nagrały album Skało (2015), obecnie pracuje nad nowym autorskim materiałem. W śpiewie najważniejszy jest dla niej przekaz, autentyczność, świadomość wypowiadanych słów.

Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku (teoria muzyki i skrzypce). Ukończyła kurs nauczyciela w programie Every Child A Musician w Londynie. Miała też okazję prowadzić sesje muzyczne w angielskim przedszkolu. Obecnie uczy gry na skrzypcach w Akademii Dźwięku w Głogowie oraz wprowadza w życie kilka swoich projektów.

Jerzo Fedro – Rysunek

Fenomenalny artysta , cudowny człowiek o wrażliwej duszy i świetnym poczuciu humoru. Rodowity zielonogórzanin. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Pełen podziwu dla warsztatu wielkich mistrzów, w świecie chaosu poszukuje harmonii, w mistycyzmie – praw życia i przemijania. Uprawia grafikę warsztatową, projektowanie graficzne, malarstwo, pastel, prasowy rysunek tematyczny i satyryczny. Laureat Gubińskiej Nagrody Kulturalnej im. Corony Schröter 2005. Nagroda Kulturalna Miasta Zielona Góra 2017. Nagroda Kulturalna Marszałka Województwa Lubuskiego 2018. Jest wśród grona laureatów prestiżowego konkursu „Gdy słowo staje się obrazem” 2006, Autor ponad trzydziestu wystaw indywidualnych , oraz uczestnictwo w ponad stu wystawach zbiorowych, w kraju i za granicą. Udział w wielu projektach i plenerach rangi regionalnej, ogólnokrajowej i międzynarodowej.

Emilia Majewska – Warsztat fotograficzny

Wspaniała artystka, widzi to czego inni nie potrafią dostrzec. Za pomocą aparatu fotograficznego potrafi uchwycić ulotne chwile, które dzięki niej długo pozostają w pamięci. Od 15 lat mieszka i rozwija swoją pasje w Londynie. Zdobyła wiele nagród. Uwielbia fotografować ludzi ich namiętności, twarze na których wyryty jest znak czasu. Jej sprytne oko uchwyci każdą emocje, choćby najmniejszy grymas, więc miejcie się na baczności przed wszystko widzącym obiektywem Pani Emilii.